Seminarium ,,Inwestowanie na rynku kapitałowym”

16 grudnia (piątek) o godzinie 9.50 w auli L odbędzie się seminarium pod tytułem ,,Inwestowanie na rynku kapitałowym”. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak i w co inwestować w czasie niepewności na rynku kapitałowym serdecznie zapraszamy! Szkolenie zostanie przeprowadzonego przez praktyka, który przybliży tematykę rynków kapitałowych odnosząc się do aktualnej sytuacji gospodarczej. Informacja o  sali, w której odbędzie się szkolenie zostanie podana w najbliższym czasie. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie potwierdzenia na adres: szkoleniafinansemenedzerskie@gmail.com. Osoby mające w tym czasie zajęcia otrzymają zwolnienia. Serdecznie zapraszamy!

Michał Błach, ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach – Finanse i
Bankowość. Pomysłodawca i współzarządzający funduszem TOTAL FIZ
(IPOPEMA TFI). Na GPW inwestuje od 1993r. Początkowo pracował w Kredyt Bank S.A. w
Departamencie Bankowości Inwestycyjnej a następnie w Domu Maklerskim
Elimar S.A. Od 2003r. pełnił funkcję prezesa, a następnie wiceprezesa
zarządu Optopol Technology S.A.