V Edycja Akedemii Rynku Kapitałowego – Next Step

Za nami trzy spotkania w ramach V  edycji  Akademii Rynku Kapitałowego. Prelegentami spotkania z Fundacją Next Step w ramach Akademii Rynku Kapitałowego byli Paweł Salamucha i Jarosław Śledzik, którzy przeprowadzili dla nas 3 niezwykłe szkolenia.

Podczas pierwszego szkolenia prowadzonego przez Pawła Salamuchę – „Rentgen kariery” poznaliśmy 4 możliwe warianty kariery zawodowej oraz zalety i wady każdej z nich. Następnie zapoznaliśmy się z czynnikami determinującymi rozwój kariery i ich wzajemnymi relacjami na każdym etapie naszego życia. Nasz prelegent opowiedział także o wzlotach i upadkach na swojej własnej drodze do sukcesu. Dziękujemy Pawłowi za warsztat, który zmotywował nas do bycia kimś więcej!

Głównym tematem drugiego szkolenia – „Przykład z życia, czyli kilka rad dla Twojego sukcesu”, które przeprowadził  Jarosław Śledzik była przedsiębiorczość. Nasz prelegent wyjaśnił nam czym jest przedsiębiorczość i omówił cechy prawdziwego przedsiębiorcy. Jarosław opowiedział nam także o tym, jak ważna w życiu jest ciężka praca i wytrwałość oraz omówił swoją drogę do sukcesu w biznesie. Na zakończenie dowiedzieliśmy się jak wygląda w praktyce zakładanie, rozwijanie i zarządzanie własną firmą. To było spotkanie pełne energii i sekretnej wiedzy, za co bardzo dziękujemy Jarkowi!

Ostatnie szkolenie – „Odczarować rynek – wstęp do inwestowania na Polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych” również poprowadził Paweł Salamucha. Na początku zapoznaliśmy się z sylwetkami największych na świecie inwestorów i stosowanymi przez nich metodami inwestowania. Następnie nasz gość przedstawił zastosowanie analizy technicznej w inwestowaniu w akcje, na przykładzie wyników swojego własnego portfela inwestycyjnego. To był dopiero warsztat, pełen energii, pytań i ważnych wskazówek, za co stokroć dziękujemy Pawłowi!

Po zakończeniu każdego ze szkoleń nasi prelegenci chętnie odpowiadali na zadawane przez uczestników pytania, a było ich sporo! W imieniu Koła Naukowego „Finanse Menedżerskie” serdecznie dziękujemy za udział w V edycji Akademii Rynku Kapitałowego i zapraszamy na kolejną edycję za rok! Zapraszamy po więcej na stronę www.pawelsalamucha.pl  lub na facebooka Fundacji https://www.facebook.com/FundacjaNextStep/

Paweł, Jarek – Dziękujemy!